Menu Podmiotowe menu ikonka

Weekendowy Konkurs SPISowy z Radiem Kielce (edycja XI)

Konkurs z cyklu Weekendowe konkursy SPISowe
Urząd Statystyczny w Kielcach oraz Radio Kielce zapraszają do udziału w kolejnej edycji weekendowego konkursu SPISowego.
Użytkownicy gospodarstw rolnych z województwa świętokrzyskiego, którzy spisali się
w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 samodzielnie przez Internet lub na infolinii spisowej
w terminie od 9 do 15 listopada br. mają szansę na wygranie super nagród.
 
Co zrobić, żeby wygrać atrakcyjne upominki?
Wystarczy wypełnić formularz spisowy na stronie https://spisrolny.gov.pl lub
spisać się na infolinii spisowej pod numerem tel. 22 279 99 99 (kanał 1.) w terminie
od 9 do 15 listopada br., a następnie przesłać email z odpowiedzią na pytanie:
 
Jakie zwierzęta gospodarskie przedstawia rysunek poniżej?
 
 

 
Zgłoszenia należy przesyłać od 13 do 15 listopada br. na adres e-mail: kielcekonkursy_psr@stat.gov.pl. Do wiadomości trzeba dołączyć wypełnioną i podpisaną klauzulę informacyjną w zakresie przetwarzania i wykorzystania danych osobowych, szczegóły w Regulaminie Konkursu https://bit.ly/36rsWJy.
 
Zgłoszenia przesłane po terminie lub niekompletne (bez klauzuli) nie będą brane pod uwagę. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji daty realizacji spisu.
 
Do wygrania super nagrody (dla pierwszych piętnastu osób) –nie czekaj, liczy się kolejność zgłoszeń!
Pierwsza osoba otrzyma zestaw: mysz bezprzewodową, pendrive, notatnik zapinany organizer, ręcznik szybkoschnący oraz kubek termiczny, a kolejne czternaście – kubek termiczny, notatnik zapinany organizer i ręcznik szybkoschnący.

 
 
Nagrodzeni uczestnicy konkursu otrzymają informację drogą mailową (pocztą zwrotną). Nagrody będzie można odebrać do 30 listopada br. w Urzędzie Statystycznym w Kielcach,
ul. Zygmunta Wróblewskiego 2, pok. nr 1 (Informatorium).

 
Po raz 11. zapraszamy do udziału w weekendowym konkursie spisowym. Przesyłam komplet materiałów do wykorzystania w załączeniu i treść posta poniżej:
📢Nie czekaj na ostatnią chwilę❗ Spisz się na spisrolny.gov.pl lub zadzwoń na infolinię ☎22 279 99 99 i wygraj nagrody 🎁Szczegóły➡ https://bit.ly/36rsWJy
 
Zapraszamy także do oglądania w niedzielę na TVP3 Kielce 9. odcinka pt. „Karpie, szczupaki, karasie, czyli świętokrzyskie gospodarstwa rybackie” programu z cyklu „7 minut ze spisem rolnym”.
 
Przy tej okazji informujemy także o zmianie puli nagród w Konkursie Prezesa GUS na gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w kanale samospisu. Zmiana wynika z przyczyn niezależnych od Organizatora Konkursu. Poniżej aktualna lista nagród.
Nagrody dla zwycięzców konkursu:
Ø  za zajęcie I miejsca – 5 komputerów all-in-one, 16 bezprzewodowych myszek, 16 dysków twardych, 16 głośników bluetooth JBL GO2, 16 pendrive 128GB;
Ø  za zajęcie II miejsca – 3 komputery stacjonarne, 3 monitory, 4 tablety, 8 bezprzewodowych myszek, 8 dysków twardych, 8 głośników bluetooth JBL GO2, 8 pendrive 128GB;
Ø  za zajęcie III miejsca – 2 komputery stacjonarne, 2 monitory, 3 tablety, 4 bezprzewodowe myszki, 4 dyski twarde, 4 głośniki bluetooth JBL GO2, 8 pendrive 128GB;
Ø  za zajęcie IV miejsca – 7 tabletów, 2 bezprzewodowe myszki, 2 dyski twarde, 2 głośniki bluetooth JBL GO2;
Ø  za zajęcie V miejsca – 6 tabletów, 1 bezprzewodowa myszka, 1 dysk twardy, 1 głośnik bluetooth JBL GO2.
Nagrodę specjalną stanowi sprzęt elektroniczny w postaci:  7 tabletów, 1 bezprzewodowej myszki, 1 dysku twardego, 1 głośnika bluetooth JBL GO2.
Bieżące informacje o Konkursie znajdziecie Państwo na stronie: https://kielce.stat.gov.pl/edukacja-statystyczna/wydarzenia/konkursy/konkurs-prezesa-gus-na-gmine-o-najwyzszym-odsetku-spisanych-gospodarstw-rolnych-w-kanale-samospisu/. W imieniu organizatorów przepraszamy za zaistniałą sytuację.
 
Podmiot publikujący: Urząd Gminy Słupia
Wytworzył: Fabian Malec 2020-11-13
Opublikował w BIP: Administrator BIP 2020-11-13 14:01:00
Modyfikował: Administrator BIP 2020-11-13 14:02:10
Liczba wyświetleń: 1969
Data aktualizacji Nazwa operacji Zaktualizował Podgląd Porównaj
2020-11-13 14:02:10
  • Zmieniono treść dokumentu
Administrator BIP Szukaj
2020-11-13 14:01:33 Utworzono treść Administrator BIP Szukaj
        Porównaj