Menu Podmiotowe menu ikonka

Wyniki głosowań z XLIV Sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XLIII Sesji Rady Gminy

Wyniki głosowań z XLIII Sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XLII Sesji Rady Gminy

Wyniki głosowań z XLII Sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XLI Sesji Rady Gminy

Wyniki głosowań z XLI Sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XL sesji rady gminy

Wyniki głosowań z XL sesji rady gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XXXIX sesji rady gminy

Wyniki głosowań z XXXIX sesji rady gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z nadzwyczajnej XXXVIII sesji rady gminy

Wyniki głosowań z nadzwyczajnej XXXVIII sesji rady gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XXXVII Sesji Rady Gminy

Wyniki głosowań z XXXVII Sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XXXVI Sesji Rady Gminy

Wyniki głosowań z XXXVI Sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XXXV sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XXXIV sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XXXIII sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XXXII sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XXXI sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XXX sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XXIX sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XXVIII sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XXVII sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XXVI sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XXV sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XXIV sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XXIII sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XXII sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XXI sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XX sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XIX sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XVIII sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XVII sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XVI sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XV sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XIV sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowań z XIII sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowania z XII sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowania z XI sesji Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowania z X sesji Rady Gminy.

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowania z IX sesji Rady Gminy.

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowania z VIII sesji Rady Gminy.

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowania z VII sesji Rady Gminy.

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowania z VI sesji Rady Gminy.

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowania z V sesji Rady Gminy.

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowania z IV sesji Rady Gminy.

Przejdź do wpisu

IV sesja Rady Gminy

IV sesja Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowania z III sesji Rady Gminy.

Przejdź do wpisu

III sesja Rady Gminy

https://www.youtube.com/channel/UCLgxKVPQkpVJbe23hKVRcwA

Przejdź do wpisu

Wyniki głosowania z II sesji Rady Gminy.

Przejdź do wpisu

II sesja Rady Gminy

Przejdź do wpisu

Imienne listy głosowań radnych na I sesji Rady Gminy Słupia

Przejdź do wpisu

Rada Gminy

 Elżbieta Kornalska - przewodnicząca rady  Mariusz Wawrzyło - wiceprzewodniczący rady 1. Łukasz Bieroński 2. Robert Cieśliński 3. Józefa Dzięcioł 4. Elżbieta Kornalska  5. Wiesława Kubicka...

Przejdź do wpisu

I sesja Rady Gminy Słupia

https://www.youtube.com/channel/UCLgxKVPQkpVJbe23hKVRcwA

Przejdź do wpisu

Projekt porządku obrad IV sesji Rady Gminy

  • 21 grudnia 2018

Przejdź do wpisu

Zawiadomienie o sesji 10 grudnia 2018 roku

  • 06 grudnia 2018

Przejdź do wpisu

Rada Gminy Słupia

  • 02 grudnia 2014

  Rada Gminy : Przewodniczący Rady Gminy – Gustawa Trawińska Wiceprzewodniczący Rady Gminy – Tomasz Konarski   Radni : Bieroński Łukasz Bodzioch Maciej Capiga Robert Dzięcio...

Przejdź do wpisu

Rada Gminy

  • 30 grudnia 2008

  Przewodnicząca Rady Gminy – Anna Gregorczyk Z-ca Przewodniczącego Rady Gminy – Konarski Tomasz   Radni: 1.     Bodzioch Paweł 2.     Ciosek Czesław 3.     Koprowski Adam 4.     Kowalik Ma...

Przejdź do wpisu